Naše studio nese název Paper Can Dance. Z češtiny přeloženo jako Papír, co umí tančit. Jednoduché vysvětlení názvu by bylo, že je pro nás papír médium, s kterým se dá pracovat několika způsoby. Papír můžete slepit, stříhat, pomalovat, pokreslit, počmárat, polepit kolážemi či ho jiným způsobem modifikovat. Avšak to hlavní je, že ho můžete potisknout. Papír se naučí tančit v ten moment, kdy se namotá okolo válce a nakonec vyjede z tiskárny. Do té doby však sedí a kouká, kdo ho vyzve k tanci.

︎ papercandance@gmail.com
︎ paper.can.dance

Paper Can Dance je nezávislé risografické a grafické studio
sídlící v Praze. 
Soustředíme se na tisk, design
a pořádání workshopů. Naším hlavním cílem je vytvořit platformu, která bude sloužit jako kolaborativní místo pro rozvíjení nápadů a nových projektů. Snažíme se vytvořit místo, kde by se široká veřejnost mohla seznámit s uměleckou tiskařskou technikou — Risografií, a kulturou s ní spojenou.
Nabízíme jak tiskařské tak grafické služby.
Design a tisk provádíme s láskou, tak aby byl zákazník s finální podobou co nejvíce spokojen. Kvalitně odvedená práce je pro nás na prvním místě. Poskytujeme také zdarma konzultace k samotnému tisku. Takže pokud si nevíte s čímkoliv rady, neváhejte se ozvat! ︎Jako studio nabízíme také zdarma či velmi levně tisk pro aktivisty a neziskové organizace bojující proti současné problematice týkající se sociální spravedlnosti, životního prostředí, rasismu a jiné.A pokud chcete podpořit naše studio a lokální umělce, prohlédněte si nabídku risografických tisků v našem eshopu!

                                                                                                  — Barbora & Denisa